Ми працюємо! Актуальний прайс-лист за посиланням! Дивитись

Корисні статті

Корисні статті про біологічні препарати

09 Липня, 2024

Підвищення врожайності озимого ріпаку за допомогою інокулянту BioStim™ ТК

Україна є однією із провідних країн з вирощування озимого ріпаку в світі, завдяки сприятливим кліматичним умовам та великим земельним ресурсам для вирощування цієї культури. В статті розглянемо вплив інокулянту на врожайність ріпаку.

10 Червня, 2024

Павутинний кліщ на сої та соняшнику

Павутинний кліщ на сої та соняшнику є серйозним шкідником цієї культури. Він може завдати значних збитків врожаю, середня шкода культурам становить до 30% посівів, особливо в умовах сприятливих для його розмноження, наприклад, в сухий та гарячий період.

27 Березня, 2024

Найчастіші питання при вирощуванні зернових

Розглянемо в нашій статті найпоширеніші питання при вирощуванні зернових культур з використанням інокулянтів.

14 Березня, 2024

Часті питання при вирощування соняшнику

Розглянемо в нашій статті найпоширеніші питання при вирощуванні соняшнику з використанням інокулянтів.

11 Березня, 2024

Часті запитання при вирощуванні кукурудзи

Розглянемо найчастіші питання які виникають в аграріїв при вирощування кукурудзи із застосуванням інокулянту.

08 Березня, 2024

Найчастіші питання при вирощуванні сої

Розглянемо найпоширеніші питання при вирощуванні сої з використанням інокулянтів.

06 Вересня, 2023

Покращення лежкості врожаю та захист від хвороб після збору

Збір врожаю восени - це найочікуваніший і найприємніший момент, заради якого господарі доглядають свої рослини. Протягом сезону в кожному господарстві багато роботи, починаючи з посадки, висіву, обрізки чи інших робіт навесні і закінчуючи збором довгоочікуваного врожаю восени. Але робота після збору врожаю не закінчується і провівши деякі операції ви зможете не лише зберегти врожай, а й зменшити вірогідність хвороб у новому сезоні.

05 Вересня, 2023

Захист врожаю перед збором

Період дозрівання плодів та ягід (яблука, груші, виноград) найочікуваніший серед господарів. Збирання стиглих плодів та ягід відповідальний процес, але доволі часто стається так, що врожай починає хворіти якраз перед збиранням. Гнилі, борошниста роса та багато інших, починають розвиватись з настанням вологої погоди восени.

28 Серпня, 2023

Відновлення родючості грунту восени

Значна частина макроелементів, яка знаходиться у ґрунті та вноситься разом із добривами, є недоступними для рослин. Це пов’язано із ступенем розчинності добрив, форм NPK та фізико-хімічними властивостями грунту. Також в процесі вирощування сільськогосподарських культур є суттєве хімічне навантаження на грунт (гербіциди, фунгіциди), які також впливають на ступінь живлення, ріст та розвиток наступної культури. Все це разом із недотриманням сівозміни призводить до грунтовтоми.

18 Серпня, 2023

Захистіть майбутній врожай від грунтових шкідників вже зараз

Осінь пора збору врожаю і підготовки посівних площ під наступні культури. До таких вже звичних агро заходів як перекопування, дискування та оранка, додається ще більш важливий етап внесення грунтових інсектицидів.

16 Серпня, 2023

Захист майбутнього врожаю

Скоро вже настане осінь, а це означає. що настає пора збору врожаю, але мало хто задумується про те, що після збору врожаю у грунті залишається широкий спектр хвороб.

14 Серпня, 2023

Американський білий метелик (АБМ)

Американський білий метелик (АБМ) - небезпечний карантинний шкідник, що ушкоджує до 230 видів деревно-чагарникових і трав'янистих рослин, у тому числі яблуню та інші плодові культури. Об'їдаючи листя повністю, шкідник різко знижує врожайність дерев, які не дають приросту, втрачають зимостійкість і можуть загинути.

26 Липня, 2023

Павутинний кліщ на винограді

Павутинний кліщ - одна з найпоширеніших комах, здатних приректи рослину на загибель. Поселяється він на листі і висмоктує з нього всі соки, у результаті рослина гине. Садівники-городники постійно стежать за тим, щоб вчасно виявити непроханих гостей та захистити корисні насадження.

27 Червня, 2023

Ріпаковий квіткоїд - маленький жук із великою шкодою

Ріпаковий квіткоїд - шкідник який пошкоджує овочеві та плодові культури, бобові та олійні культури. Уражує як культурні так і дикі види рослин та бур’янів. розвиток личинок жуків відбувається в суцвіттях, що суттєво шкодить цвіту, а тим самим і врожаю. Дорослі особини поїдають пилок та суцвіття ріпаку, яблуні, винограді, капусті, гірчиці та інших культурах.

23 Червня, 2023

Білокрилка - боротьба зі шкідником

Білокрилка - комаха, що розвивається при високій вологості та теплому кліматі, наприклад, у парниках, теплицях, оранжереях, у будинках або квартирах. Вона надає перевагу щільним посадкам з невеликою кількістю простору – білокрилка не любить руху повітря.

13 Червня, 2023

Нематода на полуниці – як боротися, ефективні методи боротьби та профілактика захворювання

Дачників чатує чимало труднощів при вирощуванні овочевих та ягідних культур на своїх ділянках. Одним з найбільш небезпечних та підступних шкідників для полуниці та суниці є нематода. Складність протистояння з цим паразитом у цьому, що він настільки дрібний, що дуже складно виявити.

09 Червня, 2023

Грушева медяниця - методи боротьби та захисту

Грушева медяниця, вона ж грушева листоблішка бере свої витоки з Європи та Азії. На даний момент цей вид є найлютішим ворогом садівників Західної Європи та поширений повсюдно. Європейське походження обумовлює більш високу активність при низьких температурах, ніж у комах, що емігрували із Заходу, але кращим для медяниці все ж таки є тепла пора року.

31 Травня, 2023

Повстяний кліщ - небезпечний шкідник винограду

Виноградний кліщ (він же повстяний кліщ, фітоптус, ериофіс) - представник численного сімейства галових кліщів, багато з яких є серйозними шкідниками культурних рослин (наприклад, багатьом відомі бруньковий смородиновий кліщ і грушевий галовий кліщ).

24 Травня, 2023

Самшитова вогнівка - Як боротися з небезпечним шкідником

Метелик самшитовий або Вогнівка самшитова (Cydalima perspectalis) - далекосхідний різновид метеликів із сімейства вогнівок-трав'янок. Ця комаха була виявлена в Західній Європі приблизно в 2006 році і, як вважають, прибула з партією Самшиту з Далекого Сходу. Нині вона зустрічається приблизно у 30 країнах Європи.

23 Травня, 2023

Борошниста роса: ознаки захворювання та варіанти лікування

Борошниста роса входить до переліку найпоширеніших захворювань рослин. Якщо поразки не лікувати, то насадження загинуть. Причини розвитку грибкового захворювання, ефективні методи лікування та профілактику розглянемо в статті.

Чому обирають «Імекс Агро»

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Власне виробництво - Компанія «Імекс Агро»

Власне виробництво

Ми є виробником мікробіологічних препаратів для сільського господарства

Розробка технологій - Компанія «Імекс Агро»

Розробка технологій

Власні технології вирощування культур з використанням біологічних препаратів

Маємо великий досвід - Компанія «Імекс Агро»

Маємо великий досвід

Розробили абсолютно нову концепцію застосування біологічних препаратів

Консультація та впровадження - Компанія «Імекс Агро»

Консультація та впровадження

Надаємо підтримку у впровадженні біопрепаратів з метою зниження хімічного навантаження

Партнери компанії

Наші клієнти та партнери

HarvEast
АПК-ИНВЕСТ
Kernel
ЗахідАгроКорм
Kusto agro
Органик стандарт
Agrotis
Зелена долина
Ri.A.Holding
Вагрол
Глобино
Пошук по каталогу продукції
Почніть вводити назву продукту
Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Замовити зараз
Заповніть форму для замовлення!

Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
×